• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/tarikkubilayaktas/
  • https://twitter.com/Aktas_Kubilay

Kur'an Terapisi

Subliminal Telkin CD’leri

Subliminal Nedir?

Yaşamın akışı içinde geçmişten getirdiğimiz korkular, başarısızlıklar, yargılar, bizi ileri gitmekten huzurlu ve sakin kalmaktan alıkoyar. Birçoğumuz görünmeyen kalın iplerle geçmişe bağlı bir şekilde yaşarız. Hayatın zor,ağır ve taşınması imkansız bir yük olduğunu sanırız. Oysaki bilinçaltımızda bulunan ve bize çok gürültü veren yargılamalardan kurtulmakla, hayatın aslında son derece sade, basit ve çok hafif olduğunu farkedebiliriz..
Yaşadığımız yüzyılda hayat kalitesini arttırmanın en etkin yollarından biri de subliminal telkin CD lerini dinleyerek bilinçaltımızı şifalandırmaktır.
Kulağımızın duyabildiği frekans, aslında bizim sandığımızdan daha geniştir. Müziğin arkasında çalan telkinler kısık da olsa kesinlikle bilinçaltımız tarafından değerlendirilir.Telkin Cd lerinin dinlenebilmesi de pratiktir.Telkinler müziğin altına yerleştirildiğinden her yerde çalınabilir. Subliminal mesaj içeren bir müziği kulağınız dinlerken, beyniniz içindeki gizli mesajı almakla meşguldür.

Subliminal Cd Çalışması

Subliminal Telkinle Kur’an Terapisi Araştırmacı Yazar Kubilay Aktaş tarafından uygulanan son derece etkili ve şifa verici bir yöntemdir. Çeşitli müziklerin altına yerleştirilen Kur’an-ı Kerim ayetleri, Celcelutiye babları ve Cevşeni içermektedir. Bu çalışma neticesi itibariyle mutlak hayır olan bir çalışmadır. Çünkü işin içinde Kuran, Esmalar ve dualar vardır. Tüm bu dönüşümlerin olması için, kişinin bu çalışmaya güvenmesi ve andaki değişimlerin farkına varması gerekir.
2009 yılında çıkardığı Gizli Telkinle Kuran Terapisi kitabıyla milyonlarca kişinin yaşamında pozitif değişimler yapmalarına vesile olan yazar, kirletilmiş ve iç dünyası allak bullak olmuş insanımızın bilinçaltını Kur’an, Cevşen ve Celcelutiye üçlüsüyle yeniden inşa etmektir. Manevî ilimlerdeki yirmi yıllık deneyimini CD lerle bizlere sunmaktadır.

Cd'ler Nasıl Uygulanır

En az 3 kez 21 günlük periyodlar halinde dinlenmeleri uygundur. Her bir periyotta 1 hafta ara verilir.
Etkisi ilk andan itibaren ortaya çıkmaya başlar. Günde 3 saat dinlemek uygundur. Gece için farklı , gündüz için farklı frekanslarda CD ler hazırlanır. Bu bilinçaltının algısıyla ilgilidir. Size gönderilen CD lerde Kur’an ayetlerinin bulunduğu bir CD de mevcuttur. Kişi arzu ederse bu şekilde de dinleyebilir.

Kişiye Özel Çalışma

Takdir edersiniz ki hepimizin yaşam oyununda farklı dersleri, farklı yolculukları vardır. Öyleyse bir CD nin herkese uygun olması beklenemez. Kişilerin özel durumlarına göre hazırlanan CD ler sadece KİŞİYE ÖZELDİR. Psikolojik sıkıntıdan manevi gelişime ,kendini affetmekten başarıya ulaşmaya kadar bir çok farklı konuda Kur’an Terapisi hazırlamak mümkündür.

6 konu başlığının bütünü tek bir cd'de toplanmaktadır.  Ayrıca  "dualar"  "bilinçaltı farkındalığı" ve "sırlar hazinesi program" cd'leri  hediye olarak ulaştırılmaktadır.Cd'yi nasıl dinleyeceğinize dair 21 sayfalık word belgesi dökümanı gelmektedir.

Telkinlerde kullanılan müzikler standart olmakla beraber; ney, klasik müzik, tasavvuf müziği, türk müziği, new age, doğa sesi gibi çeşitlemelerin bütünü cd'nizin için konulmaktadır.Telkinler mp3 formatında hazırlanmakta olup mp3 destekli herhangi bir cihaza aktarım ve dinleme yapabilirsiniz.

Konu başlıklarınızı kendiniz belirleyebildiğiniz gibi, durumunuzu özet olarak aktardığınız takdirde sizin adınıza biz de belirleyebiliyoruz. 

Ödemeniz ulaştıktan sonra cd'nizin hazırlanma sürecine geçilmekte olup bir hafta içinde kargo ücreti size ait olmak üzere gönderim yapmaktayız. 

sipariş için tıklayınız...

Örnek konu başlıkları ve içerikleri aşağıdaki gibidir:


1- RIZIK BOLLUK BEREKET VE KISMET AYETLERİ: İş yerleri için yeni iş ler rızık kapılarının açılması için ruh eşi ve yeni insanlar tanımak maddi ve manevi yeni açılımlar için ve bunlardan maddi ve manevi rızıklanmak için 


2- ŞİFA AYETLERİ : biyolojik  ve pskoljik tüm rahatsızlıkların şifalanması genetik hastalıklarda dahil saglıklı hamilelik


3-İLETİŞİM : Maddi ve manevi ruhsal anlamda sezgilerin gelişmesi empati ve diyaergamlık insan ve tüm kainat ile olan bağların yenidne inşaası. 


4-ÖZGUVEN VE KİŞİLİK GELİŞİMİ: Özbenin uyanması güçlü bir birey ve yeterlilik hissi. ilahi bilinç ile doygunluğa ulaşmak…


5-BAŞARI VE MOTİVASYON :Yabancı dil, hafızlık, sınavlarda basarı,zihin açıklığı  hafıza ve ezber gelişimi derslerde başarı …


6-GUZEL AHLAK:  Kötü alışkanlıklardan korunma içki , kumar, aldatma, zina, uyuşturucu, çarpık ilişkiler gibi...


7-YAŞAM ENEJİSİ VE ÜST BİLİNÇ: Neşe mutluluk, coşku, ve kendine yeterlilik sınırlarını dönüştürmek  aşmak ve ilahi projenin açığa çıkması ...


8-İLİM VE FARKINDALIK: İman tevhid teslim tevekkül ibadetlere dikkat ve lezzet almak ilmi ledün ve ince detayların farkında olmak tefekkür Ahlakı muhammedi ilim ve ruhsal gelişim


9-AİLE HUZURU İÇ HUZUR SEKİNE: Anne baba kardes ilişkilerinin düzelmesi küslerin barışması iç barışıklık ve anlayışın artması...


10-DIŞ TESİRLERDEN KORUNMAK:  Büyü nazar negatif etkiler, ev arınması vesvese endişe kaygıların azalması ... 


11-GEÇMİŞ YAŞAMIN ARINMASI:  Kötü deneyimlerin şifalanması ve hayra dönüşmesi takıntıların dönüşümü...


12- 0-6 YAŞ ÇOCUKLARA UYGUN: Esma mozaigi saglıklı uyku manevi gelişim saglıklı buyume sekine ve huzurlu gelişim.

İletişim İçin:
Subliminal Telkin Cd talebiniz için

kuranterapisi@yahoo.com

veya

kuranterapisi@gmail.com

adresine ad, soyad, telefon numarası ve sorunlarınızı özet olarak yazılı bir şekilde gönderebilirsiniz.)
Sorularınıza daha hızlı çözüm bulabilmeniz için öncelikle sıkça sorulan sorular(s.s.s) sayfasını ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam83
Toplam Ziyaret27319