• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/tarikkubilayaktas/
  • https://twitter.com/Aktas_Kubilay

Telkin Cd'leri: Hakk'ın Fısıltıları

Telkin Cd'leri: Hakk'ın Fısıltıları

Gün boyu, saatlerce sosyal, görsel ve işitsel medya ile hemhâl olduğumuz demlerde zihin, kalp ve ruh dünyamızın dijital bir saldırı ile karşı karşıya olduğunun farkında mıyızdır acaba? Görünüşte fazlaca masum gibi görünen ama perde arkasında sadece latif hissiyatımızla kalmayıp ailevi ve içtimai hayatımızı da zehir eden, göz ve kulak kanalıyla bilinçaltımıza, ahlaki değerlerimizi öğütecek cinsten mesajlar gönderen dijital bir saldırıdan söz ediyorum. Bilincimiz yarı uyur bir halde iken ülfet perdesi ile duyarsızlaştırıldık. Tepki göstermeyi, akıllı telefonlarımızın ekranına dokunmak zannediyoruz. Ve en acısı yasaklananları tevil ederek yaşantımızın normali haline getirdik. İbadetlerimiz yavan kaldı. Yalan "şaka" adı altında söylenir oldu.

Peki ya çözüm ne? Problemi anlamak çözümün yarısıdır denir. Hastalığın teşhisi, problemin tespiti ya da sıkıntılı durumun keşfi önemli bir başlangıçtır. Önceliğimiz birikmiş olan tortularımızı dışarı atmak, yani arınmak. Sonraki aşama ise korunma... Menfi durumlar, hangi kanalı kullanarak bilinçaltımıza ulaşıyorsa, olumsuz müdahale ediyorsa, biz de aynı kanalı kullanarak bilinçaltımıza yerleştirilmiş olan şeytani fısıltıları, Hakk'ın fısıltıları ile dışarı çıkarmaya vesile olabiliriz inşaallah. Arınma süreci kişinin probleminin derinliğine göre farklılık gösterebilir.

Formülümüz şu: Sabır+teslimiyet+tevekkül= "müspet netice" inşaallah. Sonuçta telkin cd'leri zaten genlerimizde kodlanmış olan ayetleri aktif hale getirmekte. Ve bir gün Hakk'ın izniyle filizlenecek olan kaliteli tohumları bilinçaltımıza ekmekte. Yeterki biz arınma sürecine ve flizlenme vaktini beklemeye sabır gösterelim, "oku" emrini doğru anlayarak başımıza gelen her bir olayı doğru okuyabilelim ve doğru tepkiyi verebilelim. Zira her yeni imtihan sorusu bir önceki soruya verdiğimiz cevap ile şekillenmiş oluyor. Duru bir zihin, arınmış bir kalp ve ruh, Hakkın Fısıltılarıyla aktive edilmiş bir bilinçaltı ile sorular netleşecek, cevapları suhuletle düşecek belki de hayat senaryomuzun her bir karesine... Dua ile

Aynur ErdenAktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam83
Toplam Ziyaret27319